İzmir Kuzey Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği
Increase text size Decrease text size Print

ALSANCAK DEVLET HASTANESİ “KONAK SEMT POLİKLİNİĞİ” HİZMETE BAŞLADI…

Sağlık Bakanlığı İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Konak Semt Polikliniği hizmet vermeye başladı.Eski Konak Doğumevi binasının zemin katında bulunan Konak Semt Polikliniği; Cildiye, Çocuk Hastalıkları, İç Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın ve Doğum Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Üroloji olmak üzere toplam 10 branşta hizmet veriyor.

Daha İyi ve Kaliteli Sağlık Hizmeti…

İlerleyen süreçte branş sayılarında artış olacağını belirtilen Alsancak Nevvar Salih İşgören DH Yöneticisi Op. Dr. Birol Durukan “Nüfusun çok fazla olduğu Konak bölgesinde, vatandaşın sağlık ihtiyacını karşılayabilmek adına Konak Semt Polikliniği’nde düzenlemeler yaptık. Polklinik ve Laboratuvar hizmetlerinin yanı sıra; röntgen, kemik ölçümü, doppler ve USG gibi görüntüleme hizmetlerini de vermeye başladık. Vatandaşlarımızın daha iyi ve kaliteli sağlık hizmeti almasını sağlamak için poliklinik odaları ile hizmet alanlarındaki tadilat ve tefrişat çalışmalarına devam ediyoruz.” dedi.

Konak Merkezde Sağlık Hizmeti…

Bölgede yaşayan vatandaşların hastanelere gitmeden de uzman doktorlara ulaşabileceğini aktaran İzmir Kuzey KHB Genel Sekreteri Doç. Dr. Ahmet Emin Erbaycu ise “Sağlık hizmetlerini halkımızın yaşadığı alanlara yaymak hedefi içindeyiz. İzmir’in en yoğun yerlerinden olan Konak Merkez de böyle çeşitli branşlarla poliklinik hizmetinin verilmesi bir ayrıcalıktır. Bizim de içinde bulunduğumuz Genel Sekreterlik Binasının zemin katında hizmet verecek olan Konak Semt Polikliniğimize halkımızı bekliyoruz.” dedi.

http://www.mansetizmir.com/alsancak-devlet-hastanesi-konak-semt-poliklinigi-acildi/28734/
http://www.manisadabirgun.com/genel/konak-semt-poliklinigi-hizmete-basladi-h31028.html
http://www.milliyet.com.tr/konak-semt-poliklinigi-hizmete-basladi-izmir-yerelhaber-1845323/
http://www.hurriyet.com.tr/konakta-semt-poliklinigi-acildi-40367539
http://www.manisakenthaber.com/genel/konak-semt-poliklinigi-hizmete-basladi-h14445.html
https://99haberler.com/konak-semt-poliklinii-hizmete-balad/
http://www.haberler.com/konak-semt-poliklinigi-hizmete-basladi-9269953-haberi/
http://www.dha.com.tr/konakta-semt-poliklinigi-acildi_1457811.html